If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 18. dubna

Bez obalu o připojeném Xboxu a nedokonalosti českého Live, víkend Guild Wars 2 zdarma, Hawken s PhysX...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nikola "Tlamiczka" Bornová s Adamem Homolou na Kriplech bez obalu okomentovali kauzu okolo neustále připojeného Xboxu a odejití kreativního ředitele Microsoftu, který ji rozpoutal. Nezbývá než se pod to podepsat.

- Cinemax zrekapituloval, jakou činnost vykázal za poslední půlrok od října 2012 do března 2013: je to ve znamení povzdechů nad nedostáním Inquisitora na Steam navzdory velké snaze, výčtu menších her pro DSiWare či úvah, zda něco kutit na mobily.

- Už jste si někdy na Xbox Live dokázali vysloužit ostruhy? ;) "Stáhnout do konzoly Xbox", "cena: VOLNÉ", "Získávejte zde, hrajte tam.", "sdílet toto'. Český Xbox Marketplace, rok 2013 - všiml si stále přetrvávajících nedostatků v české lokalizaci služby od Microsoftu Jiří Škrampal.

- Tento víkend proběhne Free Trial Guild Wars 2 - návod, jak se do něj dostat, nebo co vše k tomu potřebujete, najdete zde (nebo zde).

- Hideo Kojima sice má rád Sony, ale příště už bude dělat jen multiplatformní tituly. Budoucností je podle něj hraní z cloudu, což prý umožní spoustu nových cest k interakci s herním světem.

- PC a Mac verze SimCity budou síťově kompatibilní, takže si můžete přenést váš uživatelský účet mezi platformami. Otázkou je, kolik lidí toho v reálu využije?

- Krabicová verze Minecraftu pro X360 je odložena z 30. dubna na 4. června, aby do ní mohl být obsažen nový obsah z té stáhnutelné.

- Jak se hrají mechové Hawken s PhysX zapnutým na maximum, natočil a okomentoval Michal "Vodny" Bayerl:

- EA prý sáhli k propouštění i v zákaznickém centru v irském Galway, ale tam se nemá týkat stovek lidí, nýbrž jen desítek.

- S tím souvisí jeden vtip na téma nedávného opětovného zvolení EA nejhorší americkou firmou ve vztahu k zákazníkům (via Marek_11):

- Tvůrci World of Tanks by rádi přinesli Free-2-Play hry i na PlayStation 4, momentálně s tím teprve experimentují.

- Online kanály na Wii s počasím, zpravodajstvím a některé další skončí svůj provoz koncem června, avizovalo Nintendo.

- Co se stane, když dohrajete Hada? (původní zdroj, resp. autora obrázku se bohužel nepodařilo dohledat)

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments