If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 22. března

Photo mód God of War, dražší Humble Bundle, zveřejnění zrušeného Duka, potíže obchodů...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Bylo potvrzeno, že God of War později dostane Photo mód, ale podmínkou tvůrců je, že musí být v něčem úžasný, což patrně zatím ještě nevykoumali.

- Randy Pitchford z Gearboxu by rád vypustil kompilaci všech dílů Duke Nukema, včetně dosud nezveřejněné staré rozpracované verze Duke Nukem Forever z roku 2011, která byla později navzdory téměř dokončené podobě zrušena (prý byla odpadem), ale obnáší to dle jeho slov spoustu právních komplikací.

- Humble Bundle v rozeslaném dotazníku zákazníkům zkoumá, zda by měli zájem o alternativní dražší měsíční balíček her, kde by byly např. čtyři utajené hry namísto dosavadních dvou, vybírali byste je sami ze seznamu deseti a celé by to stálo dvakrát více než nyní (20 dolarů).

- Podle Kotaku existuje černý trh se skiny do Fortnite. Lidé prý nabízejí za 4 až 10 dolarů přístup k Twitch Prime loot packu s legendárními skiny pro postavy.

- Oznámen Mark of the Ninja Remastered pro Switch, starší hit z roku 2012 (XBLA/Steam) s průměrem 91 % na Metacritic.

- H1Z1 oslavuje překonání milníku 10 milionů hráčů, aspoň dle SteamSpy.

- V Asii se začala předčasně prodávat anglická verze Yakuza 6, v Day 1 verzi najdete i artbook. Sega také vrátila na internet demo, které už teď nelze přepnout do plné verze.

- Britský lokální řetězec Grainger Games s 68 obchody a 400 zaměstnanci se ocitl ve finančních potížích, protože mu už nechtějí půjčovat na nákup nových her. Důvodem je prý špatná vyhlídka kamenných obchodů, navzdory silným Vánocům.

- Kdo si předobjedná Street Fighter 30th Anniversary Collection na kteroukoli platformu, obdrží ještě před vydáním 29. května zdarma plnou verzi Ultra Street Fighter IV.

- Microsoft nedoporučuje tvůrcům indie her, aby oznámili hru až těsně před jejím vydáním.

- Jeden analytik předpokládá, že Nintendo Switch by mohlo celoživotně dosáhnout na odbyt až 200 milionů kusů, což se nám zdá být krajně přestřelené, spíš by bylo rádo za pouhou polovinu tohoto čísla.

- Off-topic: trailer na sci-fi The Titan od Netflixu, které bude k mání už 30. března a hrají v něm Sam Worthington, Taylor Schilling či Tom Wilkinson.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments