If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 29. března

Kompletní dokument Darksiders, video-recenze Sea of Thieves, zachránce Psychonauts, nepokračování filmu Tomb Raider...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- To úchvatné ray-tracingové GDC demo Star Wars běželo na čtyřech grafických kartách Tesla V100 v reálném čase a se solidním frameratem.

- Neoficiální šeptanda praví, že když poslední film Tomb Raider v kinech neutržil tolik peněz, kolik se předpokládalo (v USA jen 42 milionů dolarů při rozpočtu 94 milionů dolarů, ale na jiných kontintech frčel lépe s tržbami 169 milionů dolarů), studio údajně nechce natočit pokračování, nebo aspoň ne s herečkou Alicií Vikanderovou, která se stala nechtěnou. Potvrdí se to nebo ne?

- Které všechny skladby nabízí soundtrack Far Cry 5? Seznam se liší podle toho, jestli máte normální nebo Mondo edici.

- Na 90 minut dlouhý profesionální dokument o sérii Darksiders, vzniku prvních dvou dílů i zavření studia Vigil Games, se vyplatí udělat si čas:

- Humble Indie Bundle 19 obsahuje Soma, Superhot a další hry.

- Video-recenze Sea of Thieves od AngryJoe:

- Na HDR updatu PS4 Pro verze Zaklínač 3 se pořád maká, jen to komplikuje, že tvůrci našli některé zbylé chyby a potřebují více času na dokončení, protože nechtějí přistupovat ke kompromisům v kvalitě updatu, takže si ještě musíte počkat.

- Věděli jste, že tvůrce The Sims a SimCity, Will Wright, svého času zachránil studio Double Fine před bankrotem? Bez něj by tedy asi nevznikla hra Psychonauts. Tim Schafer byl prý úplně zoufalý z toho, že nemohl sehnat vydavatele, takže zavolal Wrightovi, který zrovna prodal Maxis do EA a nabídl mu 10 procent podílu ve studiu, což jeho právníci odmítli jako střet zájmů, přesto jim půjčil (a Schafer mu to vrátil po podepsání nového vydavatele).

- IGN vyhlásili sto nejlepších her všech dob, resp. zatím jen 61. až 100. místo, na němž je Pokémon GO.

- Citadel bude open-source remakem prvního System Shocku v Unreal Engine, projekt je prý hotov z 80 procent a plánuje se vydání 22. září:

Comments