If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 3. října

20 minut čekání na nextgen, film Warcraft, buglist Battlefieldu, mody SimCity, Jak and Dexter namísto Last of Us...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Xbox One po prvním zapnutí bude vyžadovat 15-20 minut času, aby si stáhl a nainstaloval zásadní patch pro fungování konzole. Vývojáři si jinak budou moci sami rozhodnout, které updaty her budou povinné pro každého (jinak nepůjdou hrát, např. opravy cheatů v MP) a které pro uživatele pouze volitelné. Perličkou jinak je, že uživatelé Xbox Live mohou být paralelně přihlášeni na ten samý profil jak z X360, tak z Xbox One, nebudou za to na Xbox Live nijak trestáni.

- Filmový Warcraft přijde do kin přesně 18. prosince 2015 a natáčet se začne začátkem 2014.

- Přehled známých chyb z betatestu Battlefield 4 není krátký.

- Nový firmware 4.50 pro PS3 zpřístupnil některé funkce, které byly dříve dostupné jen předplatitelům PS Plus, zejména automatické downloady všeho, co si koupíte.

- Tvůrči tým The Last of Us původně pracoval na Jak and Dexter pro PS3 (na novém koncepčním artworku níže), ale jak posléze zjistili, taková hra by neuspokojila autory ani fanoušky studia, proto se přesunuli jiným směrem, řekli v Torontu na hodinové přednášce ohlížející se za The Last of Us.

- Maxis přišel s návrhem pravidel pro autory modifikací SimCity, neboli User Generated Content (UGC). Chce v nich nastavit pevný řád, aby byly pro ostatní hráče bezpečné, neničily jim město a neovlivňovaly jeho simulaci v multiplayeru.

- Jaké přídavky dostane Lost Planet 3? Invence Capcomu je znát už z jejich názvů: Map Pack 1, Map Pack 2, Map Pack 3... a také Freedom Fighter Pack, Punisher Pack, Assault Pack a Survival Pack. Vždy po dvou nových MP mapách za pět dolarů, nebo s pár dalšími zbraněmi či dodatečnými postavami pro mulťák za 3 dolary.

- Verze Assassins Creed na Xbox One nějakým malým způsobem využije nový Kinect.

- Venku je třetí patch pro Total War: Rome 2, který vylepšuje výkon hry, opravuje chyby v kampani, vylepšuje uživatelské rozhraní, multiplayer, vybalancování atd. - rozsáhlý seznam změn zde.

- Namco Bandai si zaregistrovalo značku Soulcalibur: Unbreakable Soul, Blizzard zase Heroes of the Storm: že by název pro nějaký datadisk?

- Off-topic: jak se vybržďovač na magistrále nechal natočit na kameru a ještě mudroval.

Tagged With

Comments