If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 17. prosince

Bída krabicovky Tearaway, pokračování jen pro Win8, MP módy pro Batmana a Forza 5, dražba Amaluru, Minecraft PS3...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nenašel se bohužel nikdo, kdo by v aukci stál o značku Kingdoms of Amalur ani rozpracovanou onlinovku Project Copernicus od zkrachovalých 38 Studios, resp. kdo by zaplatil požadované částky. Naopak strategie Rise of Nations/Legends našly nového vlastníka za 320 tisíc dolarů.

- Krabicovky Tearaway pro VITA se za listopad prý v USA prodalo jen 14 tisíc kusů, možná i kvůli tomu je rychle zlevněna na 20 dolarů. Nicméně drtivá většina lidí si jistě hru stáhla z PS Store a tato čísla neznáme.

- Batman: Arkham Origins dostal nový multiplayerový mód Hunter, Hunted. V této obdobě Last Man Standing se na všech platformách s netopýřím mužem utkají 3x Bane a 3x Joker bez respawnu.

- Viceprezident vydavatelských vztahů v Sony, Adam Boyes, tvrdí, že viděl interní ochutnávku nějaké nejmenované PS4 hry a že byla úplně úžasná.

- Inzerát Microsoftu odkryl, že pracuje na nějakém pokračování "milované série pro Windows 8, postavené na cloudové službě, která vylepší herní zážitek."

- GOTY edice The Last of Us pro PS4 je pouze podvrhem.

- Od tohoto týdne mohou zlatí členové Xbox Live v rámci Games with Gold až do konce měsíce zdarma stahovat akční arkádovku Shoot Many Robots. Tohle že je odpověď na Borderlands 2 a DMC na PS Plus??

- Celá druhá řada Walking Dead se už dá předobjednat a s kódem GMG25-XI6UI-D5GBQ byste měli mít 25% slevu oproti běžné částce 22 dolarů za všechny epizody.

- V přípravě je velká aktualizace Forza Motorsport 5, která zvýší rychlost vydělávání herních kreditů nebo přidá dva nové herní režimy (Drag a MP Tag).

- Odbyt Minecraftu už je na 13 milionech na PC, a 10 milionech na Xboxu 360. Konverze pro PS3 vychází v Americe už dnes (často kladené otázky), později i na PS4 a VITA.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments