Skip to main content

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 29. listopadu

Hack v San Franciscu, trofeje Final Fantasy XV, PC a Xbox One savy v RE7 a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Ve městě San Francisco někdo hacknul veřejnou dopravu, takže lidé si mohli jezdit zadarmo. A samozřejmě ihned spoustu lidí napadlo, zda nejde o nějakou hodně fikanou marketingovou kampaň na Watch Dogs 2.

- Velký mod Battlefield 2 s názvem Project Reality přidal Falklandskou válku, kdy proti sobě 10 týdnů bojovala Argentina a Velká Británie v dubnu 1982. Stáhnout mod ho můžete zde.

Watch on YouTube

- Ark: Survival Evolved prošlo certifikačním procesem u Sony, takže vydání na PS4 se již blíží.

- Po vydání patche 1.4 do The Division se počet hráčů zvýšil na totožný počet, který byl těsně po vydání hry. Dnes navíc přijde na PS4 update s číslem 1.5, který do hry přidá spoustu novinek jako zvýšení maximálního Gear Score, přidává nový World Trier a další věci vylepšující hratelnost. Survivor DLC přijde na PS4 ale až 20. prosince kvůli konzolové exkluzivitě na Xbox One.

- Dnes vychází Final Fantasy XV, ale pokud se nebojíte spoilerů, můžete si prohlédnout, jaké všechny trofeje můžete ve hře získat.

- Street Fighter 5 mod vám do hry přidá Sombre z Overwatch. Stáhnout jej můžete zde.

Watch on YouTube

- Resident Evil 7 bude umožňovat cross-save mezi Xbox One a PC verzí. Potvrdil to sám Capcom. Bizarní je, že se zatím neví, zda bude fungovat i cross-buy, tedy že když si koupíte PC verzi, budete mít i Xbox One verzi a naopak. Ale bylo by divné, kdyby hra cross-buy nepodporovala, ale měla cross-save, takže byste si museli koupit dvě kopie na různé platformy.

Read this next