Skip to main content

Záznam celého vysílání UbiSoft Forward a zdarma Watch Dogs 2 PC

Nedělní show s Far Cry 6 či AC Valhalla.

UPDATE - níže je záznam nedělního živého přenosu akce UbiSoft Forward 7/2020. Hlavní show začala ve 21:00, ale už o hodinu dříve probíhal takový předvoj:

Watch on YouTube

Původní článek 6.7. - Je v podstatě dopředu jasné, že tahle akce nejspíš neklapne, protože přihlašovací servery budou během té hodiny či dvou tak přetížené, že se to povede málokomu, a pak to asi bude celé prodlouženo, coby velkorysý krok.

Ale nápad to není špatný: namísto toho, aby se jednoduše oznámilo, že tady ta hra je k mání bezplatně po určitou dobu, to celé má jednu originální podmínku:

K získání plné PC verze Watch Dogs 2 zdarma se musíte povinně dívat na stream a přihlásit se na svůj uPlay účet někdy mezi 19:30 a zhruba 22:00 v neděli 12. července - tedy v době konání digitální akce UbiSoft Forward. Někdy od momentu, co začne pre-show s Trackmania, až do momentu ukončení streamu hlavní show, která může mít, odhadujeme, jako obvykle či jako u EA kolem hodiny.

Komu se tam povede přihlásit, může se také zapojit do soutěží o odměny odpovězením jednoduchých otázek. Samozřejmě, francouzskému vydavateli jde o to, aby naučil čím dál více lidí používat jeho službu pro digitální distribuci. Když se tam jednou přihlásí kvůli nároku na plnou áčkovou hru, existuje nemalá šance, že se tam pak jednoho dne nakupovat vrátí.

Níže je ještě oficiální pozvánka na UbiSoft Forward, jejíž ústřední část vypukne v neděli ve 21 hodin. Má tam být i něco o počítačových parťácích do Ghost Recon Breakpoint, novinky o Just Dance 2020, easter egg z The Division 2 plus celá řada čerstvých oznámení - v čele se spekulovaným Far Cry 6 a novými záběry z hraní Assassins Creed Valhalla, aby člověk stále nemusel hledat mirrory té uniklé půlhodiny.

Watch on YouTube

Read this next