Skip to main content

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 31. ledna

Polské izometrické RPG, Gears of War 4 má cross-platform MP, další DLC do Titanfall 2 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Multiplayer Mass Effect: Andromeda nebude mít dedikované servery a také můžete zapomenout na cross-platform MP hraní. Řekl to na Twitteru producent Fernando Melo.

- Podívejte se na trailer na polské RPG s názvem Seven: The Days Lone Gone. Jde o stealth futuristické izometrické RPG půjčující si stealth elementy ze sérií Assassin's Creed a Metal Gear. Hra má vyjít tento rok na PC.

Watch on YouTube

- Masaya Nakamura, zakladatel Nakamura Manufacturing, které se později změnilo na Nakamura Amusement Machine Manufacturing Company nebo Namco, zemřel v 91 letech. Namco se v roce 1995 spojilo se společností Bandai a tak ji znáte nyní - jako Namco Bandai.

- Gears of War 4 překvapivě začalo podporovat cross-play mezi Xbox One a Windows 10 hráči. Umožňuje to Social Quickplay, jak oznámil Microsoft. Prvních pár měsíců bude zkušebních a pak půjde o permanentní věc.

- Březnový update Titanfall 2 bude obsahovat mapu Colony, novou zbraň, popravy pilotů a další věci. Co všechno přibude si můžete prohlédnout na blogu Titanfall. Všechny updaty hry jsou zdarma.

- Teaser na Rainbow Six: Siege Velvet Shell poprvé ukazuje nového operátora, kterému se říká Jackal.

Watch on YouTube

- Ovladač Swich Pro, který je velmi podobný gamepadům u klasických konzolí, byl v Americe během několika minut vyprodán. Vyprodáno je na Amazonu, stejně tak na GameStopu. Není jisté, zda jich bude dost na březnové vydání konzole. Jak se zdá, Nintendo podcenilo ochotu hráčů mít klasický gamepad u jejich konzole.

- Phil Spencer na Twitteru napsal, že už viděl pár ukázek z věcí, které chce Microsoft ukázat v létě na E3. A jak se zdá, lineup se mu líbí. Na druhou stranu, mohl říct cokoli jiného?

Read this next