Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Domluvena oficiální čeština pro RTS Iron Harvest

Dobrá zpráva od distributora + video o ruské frakci.

Domácí distributor Playman / Comgad dnes v poledne na svém Facebooku oznámil potěšující novinu, která jde tak trochu proti posledním trendům v této oblasti (viz Far Cry 6, Assassins Creed Valhalla atd.).

V září vycházející PC hra z alternativní historie bude opatřena oficiální lokalizací.

"Máme pro vás překvapení, z něhož máme opravdu velkou radost. Podařilo se nám domluvit lokalizaci pro očekávanou real-time strategii Iron Harvest, která dá vzpomenout na zlatou éru RTS žánru. Iron Harvest vyjde 1. září 2020 na PC s českými titulky. Kupte si Iron Harvest v D1 Edition a jako bonus získáte soundtrack a artbook v digitálně podobě."

Watch on YouTube

"Iron Harvest je strategická hra v reálném čase (RTS) zasazená do alternativní reality od roku 1920 dál, hned po konci první světové války. Hra vám umožní ovládat obrovské dieselpunkové mechy a obsahuje epické kampaně pro jednoho hráče a pro kooperaci, jakož i potyčky s intenzivní akcí na bojišti pro fanoušky hry více hráčů. Iron Harvest je klasika, na kterou fanoušci strategií v reálném čase čekali.

Tradice se střetává s vědeckým a technologickým pokrokem, zatímco Evropa se stále zotavuje z brutálních bitev světové války. Města se pomalu obnovují a na venkově začala éra železné sklizně. Farmáři objevují pozůstatky majestátních kráčejících strojů, se kterými se bojovalo na bojištích během světové války. Uprostřed tohoto chaosu se objevuje nová hrozba, která ohrozí existenci samotné Evropy. Tajné síly se všemožnými prostředky snaží destabilizovat celé země a hodlají opět zapálit svět a konečně se chopit kontroly."

Níže ještě nové čtyřminutové video o ruské frakci z Iron Harvest:

Watch on YouTube

Read this next