Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Doprovodná webová aplikace k Total War: Attila

Vytvoříte a nasdílíte v ní vlastní příběhy.

Vedle včerejšího traileru o Hunech, kteří jsou díky svému mistrnému jezdectví velmi silní protivníci a dokáží rychle až děsivě pokrýt bojiště, představili Creative Assembly k blížící se strategii Attila i něco dalšího.

Total War Chronicles; bezplatnou webovou aplikaci, která hráčům umožní sledovat, vytvářet a sdílet příběhy ze svého tažení ve hře Total War: ATTILA.

Jen pomocí jednoho kliknutí tlačítka ve hře budou hráči moct nahrát detailní záznam všech klíčových událostí, které se do té doby odehrály v jejich tažení. Total War Chronicles bude tato data automaticky získávat, zpracovávat a zobrazovat, takže hráči se mohou přihlásit na TotalWar.com a prohlédnout si vítězství i těžké chvíle ze své hry. Tato aplikace obsahuje řadu interaktivních funkcí navržených tak, aby hráčům pomohly prozkoumat každou z jejich „kapitol"; také budou moct označit a pojmenovat milníky své strategie pomocí přidaného komentáře napříč časovou osou svého tažení.

Watch on YouTube

Ať už budete oslavovat slavné vítězství, nebo hledat tipy pro hraní za určitou frakci, Total War Chronicles bude sloužit jako komunitní středisko, kde budete moct sdílet a hodnotit kapitoly, a pokud budou opravdu působivé, může je komunitní tým oficiálně doporučit ostatním. Tato aplikace se nechala inspirovat analytickým nástrojem uložených pozic od vývojářského týmu CA a nadšením, se kterým komunita kolem Total War nahrávala na fóra svoje reporty po bitvách a taženích.

Aplikace vyjde souběžně s vydáním hry Total War: Attila a bude se nadále upravovat podle zpětné vazby od hráčů - najdete ji na homepage TotalWar.com od 17. února.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Total War: Attila

PC, Mac

Related topics
PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments