Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhá řada seriálu The Last of Us oficiálně potvrzena

+ reakce tvůrců.

Už není nutné pouze spekulovat na základě výroků herečky Belly Ramsey (Ellie), která pro BBC před pár dny uvedla, že vzhledem k úspěchu je pokračování velmi pravděpodobné.

Nyní to máme potvrzeno černé na bílém přímo od HBO.

Vznik druhé řady seriálu The Last of Us je už stoprocentně zaručen. I díky faktu, že první dvě epizody úvodní řady jen v USA zatím dosáhly 22 milionu diváků.

Žádné detaily, kdy se začne natáčet, o čem bude pojednávat či na jaký rok bude cílit, zatím nejsou k dispozici, na to je vše ještě moc čerstvé. Ale tvůrci k tomu uvedli aspoň malý komentář:

"Jsem hrdý a upřímně zaskočen, že tolik lidí si naladilo vyprávění o dobrodružství Joela s Ellie. Spolupráce s Craigem Mazinem a neuvěřitelnými herci i štábem překonalo moje už beztak vysoká očekávání. Nyní máme ohromnou radost, že to budeme moci podniknout znovu. Jménem všech v Naughty Dog a PlayStation vám děkujeme," řekl spoluředitel a výkonný producent seriálu Neil Druckmann, jehož mnozí vyzvali, aby v druhé řadě zkusil režírovat více epizod než v té první.

Craig Mazin doplnil, že je za partnerství s HBO a Neilem velmi vděčný, i za podporu tolika milionu diváků. Prý jim dali příležitost pokračovat, takže coby fanoušek postav a světa The Last of Us je připraven ihned se do toho ponořit.

Read this next