If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dvacetiminutový deníček o Iceborne datadisku se spoustou novinek

Monster Hunter World se změní.

Bude to největší datadisk, co kdy pro sérii Monster Hunter vznikl, čemuž odpovídá i délka prvního vývojářského deníčku.

V něm tvůrci Ryozo Tsujimoto, Kaname Fujioka a Daisuke Ichihara z japonského Capcomu odhalili celou řadu novinek o Iceborne. Ukázali také nový, vyladěnější Hub, kde se také méně naběháte, i další monstra.

Majitelé datadisku se budou moci připojit k hráčům základního Monster Hunter World na nízko a vysoko hodnocených questech, ale obráceně to nepůjde (něco jako v Destiny 2 s Forsaken). Všichni vlastníci Iceborne obdrží nové pohyby pro zbraně a vychytávky hned při startu, i když to jsou třeba úplní nováčci ve hře.

K dispozici bude více možností přizpůsobení vaší místnosti, například stěn, celkového tématu, typu nábytku atd. K sobě domů si dokonce budete moci pozvat ostatní hráče, ale spíš až později po vydání.

Na výběr bude nová úroveň obtížnosti a zásadně se změní způsob, jak se bude přizpůsobovat tuhost nepřátel v závislosti na počtu hráčů v dané seanci, čili sólo lov či ten ve dvou bude přístupnější a zábavnější než dříve.

Do hry přibude nový View mód s volně pohybující se kamerou pro snímání screenshotů. Těšit se můžete i na nové podrasy: Fulgur Anjanath (lightning) and Ebony Odogaron (drak).

Níže ještě nějaké nové obrázky:

Tagged With

Comments