If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

E3 kino: Agents of Mayhem, Robinson The Journey, Zelda, ABZU, Titanfall 2, Let it Die...

Nástupce Saints Row se superhrdiny poprvé předvedli na E3 Volition, jeví se to jako tuctovka a žádný valný pokrok oproti dřívějším datadiskům se superschopnostmi, navíc futuristický Soul nedoznal moc vylepšení po grafické stránce (detaily o Agents of Mayhem zde).

Crytek udělal ze sci-fi dobrodružství Robinson: The Journey exkluzivitu pro PlayStation VR, takže PCčkáři a ti s Oculus Rift či HTC Vive mají smůlu. Nový E3 trailer je o havárii kosmické lodi na neznámé planetě s dinosaury a vše sledujete z vlastních očí, což přidává na působivosti:

Včera oznámená The Legend of Zelda: Breath of the Wild má být nejvíce ambiciózní hrou Nintenda za poslední roky. Zajímavé je, že hru půjde dohrát, aniž byste dokončili příběh. Oproti předešlým dílům série bude tato Zelda diametrálně odlišná, v otevřeném světě, s jízdou na koni, vařením jídla, lovem zvěře, stavěním struktur a dalšími aktivitami. Vyjde pro Wii U a NX příští rok:

PS4 exkluzivní podmořské dovádění s potápěčem, ABZU, si vyčíhalo k vydání okurkovou sezónu (2. srpna), takže by mohlo slavit úspěch jako loni Everybody's Gone to the Rapture - zde nové video:

Z Titanfall 2 se nám představuje první mech jménem Ronin, který nezvykle buší do soupeřů ozubeným mečem (více v oznámení).

Let It Die bude japonská Free-2-Play rubačka od producenta Suda 51, tvůrce Killer is Dead či No More Heroes.

K příležitosti premiéry originálního filmu Dead Rising: EndGame pro americkou streamovací TV se objevil nový trailer:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments