If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Titanfall 2 i s offline singlem 28. října, sledujte E3 trailer

+ MP trailer, fail EA.

UPDATE 2 - je tady ještě multiplayerový trailer Titanfall 2 z konference. Detaily o technickém testu jsou zde a níže také první oficiální obrázky s obalem.

Cover image for YouTube videoTitanfall 2 Official Multiplayer Gameplay Trailer

Původní zpráva - Nezvyklé selhání EA, takové v dějinách E3 konferencí gigantů nepamatujeme. Několik hodin před začátkem ve 22:00 sami na mnoho minut omylem zveřejnili na YouTube testovací stream, kde si kdokoli mohl v předstihu pustit zkoušku pasáže o Titanfall 2 přetočením na začátek vysílání - včetně kompletního videa, obrázků a data vydání (to samé ve streamu následovalo o FIFA 17 atd.). Někdo pořídil záznam, takže na něj mrkněte v předstihu! (mirror Uloz.to, heslo název vašeho oblíbeného webu). UPDATE - EA se k problému postavili čelem a vydali raději hned oficiální verzi traileru v plné kvalitě (během večera ještě bude následovat MP trailer):

Cover image for YouTube videoTitanfall 2 Official Single Player Gameplay Trailer

Titanfall 2 vyjde 28. října 2016 pro PS4/X1/PC (Origin), nakonec tedy pouhý týden po Battlefield 1 a týden před Call of Duty.

Hra bude překvapivě obsahovat i poctivou singleplayerovou kampaň (hratelnou offline), která v pouze online jedničce chyběla. Má vyprávět o vztahu mezi pilotem a titánem, když se ocitnou za nepřátelskou linií a musí podstoupit misi, kterou nikdy zažít neměli.

Titáni budou nově umět mluvit a mít jakousi osobnost, už to nebudou bezejmenní roboti co minule, takže se s nimi nyní více sžijete. Celkem ve hře bude šest různých druhů titánů (i s novými schopnostmi), které si podrobněji přizpůsobíte k obrazu svému a chybět nemá hlubší systém vašeho vývoje. Před vydáním proběhne multiplayerový technický test, registrace později dnes na homepage.

Zde je záznam inkriminované zkoušky E3 konference, která unikla v 18:30 a Eurogamer o tom informoval jako první.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Titanfall 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments