Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Titanfall 3 zítra? Kdepak

Respawn se vyjádřil ke spekulacím.

Už už se začínalo diskutovat o tom, jestli Electronic Arts zopakují tu samou chybu podruhé, s vypuštěním Titanfall v hlavní sezoně přímo proti vlastnímu Battlefieldu, na což pak hra s mechy těžce doplatila.

Naštěstí se zdá, že patrně v EA dostali rozum a že příště budou postupovat moudřeji, když nepošlou titul na kanibalizující misi.

Moy Parra, senior animátor ve studio Respawn Entertainment, nahodil na svůj Twitter vábení na něco, co se má stát zítra, 26. května.

Mnozí z toho ihned logicky vydedukovali, že by mohlo jít o vábení na oznámení Titanfall 3 před výstavou E3. Nicméně ve skutečnosti jde o úplně něco jiného.

"Kdepak, nejde o Titanfall 3. Moy jen vábí na aktualizaci jeho úžasného TitanToons YouTube kanálu. Nemá to žádnou souvislost s hrami, na kterými teď pracujeme," vyloučil Respawn, že by aktivita animátora v jeho volném čase nějak souvisela s oficiálními projekty studia.

Příště by možná nebylo špatné mu podobné tweety raději zakázat, aby nepůsobil všeobecnou mystifikaci, zvlášť teď, v době krátce před nejdůležitějším veletrhem roku s řadou oznámení. Co jsme bohužel nezjistili, je to, jestli Respawn na E3 něco z těch vícero her předvede...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Titanfall 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments