Skip to main content

Titanfall 3 nabízí přední obchod k objednávce, ale chce to krotit vášně

Nejspíš nesmysl.

Nadšení fanoušků FPS s roboty vyvolala návštěva některých německých obchodů, například v Norimberku, z předního řetězce GameStop.

Mezi hrami k předobjednávce se tam totiž vyskytoval Titanfall 3, po boku Dragon Age 4 či FIFA 23. Dokládá to víkendová fotka na Redditu.

Ačkoli je možné, že tato velká síť může disponovat nějakými informacemi o nadcházejícím oznámení od EA v předstihu, je to celé nejspíš nesmysl, chyba či snaha někoho příliš agilního se zviditelnit.

Respektovaný insider Jeff Grubb z VentureBeat v reakci na to prohlásil, že ve skutečnosti se Titanfall 3 momentálně nechystá.

Prosí, ať mu v tomto věříte, protože má velmi dobré zdroje v EA i Respawnu (viz drobky o Star Wars Jedi: Fallen Order 2).

Hra, která takto byla kdysi v zárodku označena, se podle něj přeměnila ve F2P Apex Legends. Navzdory dřívějšímu nakousnutí v úniku z databáze GeForce Now.

Tvůrci hry z Respawnu se na toto konto naposledy vyjádřili koncem loňského roku a není pravděpodobné, že by se za pouhých pár měsíců něco změnilo, když jsou dost vytížení několika Star Wars projekty - nemluvě o tom, že Titanfall se nijak extra neprodával.

Read this next