Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

E3 trailery: Call of Cthulhu, Technomancer, Conan Exiles

+ start Sherlocka Holmese.

První příležitost mrknout se v pohybu na hororové dobrodružství dle stolního RPG od Focus Home Interactive a studia Cyanide v Paříži. Hrát budete za soukromého detektiva z Bostonu roku 1920, který má vyšetřit tragickou smrt Sarah a její rodiny na ostrově Darkwater. E3 trailer zatím navozuje tu pravou strašidelnou atmosféru a uvádí do tajemných míst, kde budete tento psychologický titul hrát i se stealth mechanismy (detaily v oznámení):

Watch on YouTube

Od stejného výrobce tu dále máme E3 trailer pro The Technomancer, sci-fi RPG z Marsu, které vyjde už koncem června (Alza.cz - v ČR od Comgadu v angličtině):

Watch on YouTube

Funcom nabízí první sestřih přímo z hraní středověkého survivalu Conan Exiles (online i singleplayer) v prašné a drsné poušti. Budete dynamicky bořit budovy, bojovat na blízko s obřími pavouky či nosorožci, vyrábět si zbraně, doplňovat tekutiny z čutory, kácet palmy či shánět kamení pro stavbu klidně i celých měst. Navzdory stavu pre-alpha působí hra až nečekaně dobře (Early Access během prázdnin), detaily o ní čtěte v oznámení.

Watch on YouTube

A na závěr jsme si schovali startovní trailer z dnes vycházející detektivky Sherlock Holmes: The Devil's Daughter pro PC/PS4/X1, která je u nás k dispozici s českými titulky (Alza.cz) díky edici Hypermax.

Watch on YouTube

Read this next