Skip to main content

EA si utahuje z Call of Duty

Bulletstorm vrátí do stříleček zábavu.

EA si tak trochu vystřelila z konkureční série Call of Duty a ze stereotypů moderních stříleček obecně. Vznikla tak fiktivní minihra Duty Calls: The Calm Before The Storm, ve které si její tvůrci dělají srandu snad ze všeho, co definuje dnešní FPS hry.

Na oficiální stránce Duty Calls máte k dispozici kratičký teaser s typickým úvodem "War. War never changes." Samotný teaser svým stylem připomíná videa z Modern Warfare her. Mnohem dál jde v parodii gameplay video, na které se můžete podívat na YouTube. V něm na hráče například vyskočí nepřítel a okamžitě se silně východním přízvukem zahlásí „Já jsem nepřítel." Pak vyskočí další a opět: „Já jsem taky nepřítel."

Za každé zabití nepřítele dostává hráč nové ohodnocení typu „Sergeat of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!" apod. Další stereotypy následují a video končí krásným „Putting the fun back in the gun", tedy něco jako „Vracíme do stříleček zábavu." a následuje kratičký sestřih efektních záběrů z Bulletstorm. Hru o velikosti 762 MB si můžete na stránce pro PC zdarma stáhnout.

Read this next