Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čerstvých 13 minut z hor Uncharted: The Lost Legacy

+ krásné PS4 Pro obrázky.

Dle některých starších záběrů to smrdělo koridorem jak z odbočky Golden Abyss pro VITA, ale nakonec se nemusíme bát, naopak. Přestože je The Lost Legacy (Alza.cz) jen samostatným rozšířením, zůstane v něm zachováno to, na čem stavělo Uncharted 4 - tedy průzkum rozlehlého otevřeného světa.

Dokazuje to nové třináctiminutové video, ve kterém obě hrdinky jezdí offroadovým džípem skalnatým kaňonem v horách Western Ghats, takže o wow-momenty při výhledech z výšky je postaráno. Pak za pomoci mapy pokračují podél řeky či vodopádů, údolím pod kvetoucími staletými stromy až k pozůstatkům chrámu z dob Hoysala Empire, který pochopitelně musejí prozkoumat. Nechybí tradiční krycí přestřelky s žoldáky Asava, šplhání po stěnách jako v Tomb Raiderovi, potápění či manipulace s různými pákami pro dostání se dál.

Watch on YouTube

Redaktoři se po půlhodinovém vyzkoušení na prezentaci shodují, že při hraní tohoto levelu - mimochodem Western Ghats je skutečnou oblastí v Indii - měli opravdový pocit svobody pohybu, jaký ještě předtím v žádném dílu Uncharted necítili. Oblast má být "výrazně rozlehlejší" než minule Madagascar, uvedl k tomu kreativní ředitel Shaun Escayg.

Jak známo, hra je od minulého týdne už hotova, takže nic nebrání jejímu příchodu 22. srpna i v krabicové podobě. Níže ještě krásné screenshoty z PS4 Pro verze:

Read this next