Skip to main content

Česká limitovaná edice Stronghold: Warlords s mnoha bonusy

Včetně nároku na starší díl v HD.

Nová hra z legendární strategické série Stronghold bude dostupná v limitované edici s bonusovým fyzickým a digitálním obsahem.

Cenega Czech ve spolupráci s Firefly Studios oznámila, co u nás bude PC krabicovka Stronghold: Warlords Limited Edition od 29. září 2020 obsahovat:

  • hra na DVD s krabičkou
  • unikátní artbook v pevné vazbě
  • originální herní soundtrack na CD a v digitální verzi
  • krabička na soundtrack CD
  • dokument o tvorbě hry v digitální verzi
  • v případě, že si hru předobjednáte u některého z partnerů distributora, získáte navíc jako bonus digitální kód na oblíbenou hru Stronghold HD.

Limitka má být dostupná v omezeném počtu kusů jen u vybraných domácích prodejců.

"Hra umožní hráčům zcela poprvé najímat, cvičit a velet všem lordům napříč bitevním polem v podobě herních vojevůdců Warlords. Každý z vojevůdců pod tvým velením podporuje s pomocí unikátních perků tvé strategické dovednosti a vylepšitelné schopnosti. Nechte je pracovat v oblasti průmyslu, udržování hranic, výrobě zbraní nebo spojte své síly a provádějte drtivé útoky. Každá kampaň, mise, šarvátka či bitva pro více hráčů nabídne novou skupinu vojevůdců a nové strategické mechaniky k objevení.

Stronghold: Warlords je další kapitola z legendární série strategických her v reálném čase od herního studia Firefly Studios' a jde o zcela první hru od tohoto studia se zaměřením na oblast a hospodářství Dálného Východu. Ve hře Warlords převezmete velení nad hordami Mongolů, imperiálními válečníky a klany Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst. Podrobte si legendární vojevůdce za využití nových obléhacích zbraní poháněných střelným prachem s pomocí klasických jednotek a zcela nových herních mechanik, které jsou v herní sérii Stronghold naprostou novinkou."

Read this next