Skip to main content

Legendární strategie se vrátí koncem září ve Stronghold Warlords

U nás ji uvede Cenega + hodinové video z hraní.

Hra poprvé v sérii umožní hráčům zcela poprvé najímat, cvičit a velet všem lordům napříč bitevním polem v podobě herních vojevůdců Warlords. Každý z vojevůdců pod vaším velením podporuje s pomocí unikátních perků tvé strategické dovednosti a vylepšitelné schopnosti. Necháte je pracovat v oblasti průmyslu, udržování hranic, výrobě zbraní nebo spojte své síly a provádějte drtivé útoky. Každá kampaň, mise, šarvátka či bitva pro více hráčů nabídne novou skupinu vojevůdců a nové strategické mechaniky k objevení.

Studio Firefly v období běžném pro výstavu E3 oznámilo datum vydání Stronghold Warlords. Stane se tak 29. září 2020 pro PC. Domácím distributorem se stala Cenega Czech.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Tento nový díl z legendární real-time strategické série bude nyní zaměřen na oblast a hospodářství Dálného Východu.

Ve hře Warlords převezmete velení nad hordami Mongolů, imperiálními válečníky a klany Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst. Podrobte si legendární vojevůdce za využití nových obléhacích zbraní poháněných střelným prachem s pomocí klasických jednotek a zcela nových herních mechanik, které jsou v herní sérii Stronghold naprostou novinkou.

Watch on YouTube

Read this next