If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Legendární strategie se vrátí koncem září ve Stronghold Warlords

U nás ji uvede Cenega + hodinové video z hraní.

Hra poprvé v sérii umožní hráčům zcela poprvé najímat, cvičit a velet všem lordům napříč bitevním polem v podobě herních vojevůdců Warlords. Každý z vojevůdců pod vaším velením podporuje s pomocí unikátních perků tvé strategické dovednosti a vylepšitelné schopnosti. Necháte je pracovat v oblasti průmyslu, udržování hranic, výrobě zbraní nebo spojte své síly a provádějte drtivé útoky. Každá kampaň, mise, šarvátka či bitva pro více hráčů nabídne novou skupinu vojevůdců a nové strategické mechaniky k objevení.

Studio Firefly v období běžném pro výstavu E3 oznámilo datum vydání Stronghold Warlords. Stane se tak 29. září 2020 pro PC. Domácím distributorem se stala Cenega Czech.

Tento nový díl z legendární real-time strategické série bude nyní zaměřen na oblast a hospodářství Dálného Východu.

Ve hře Warlords převezmete velení nad hordami Mongolů, imperiálními válečníky a klany Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst. Podrobte si legendární vojevůdce za využití nových obléhacích zbraní poháněných střelným prachem s pomocí klasických jednotek a zcela nových herních mechanik, které jsou v herní sérii Stronghold naprostou novinkou.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments