Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Evil Dead v Game of the Year re-edici koncem dubna

Poprvé i na Steamu.

Dalo by se velmi úspěšně polemizovat, jestli právě toto zaslouží takto nazvanou edici "Game of the Year", když ve skutečnosti šlo o pravý opak a po pouhém půlroce od vydání v květnu 2022 byla hra nabízena na Epicu zdarma.

Nicméně Boss Team Games a Saber Interactive nikdo nemůže zastavit, aby si pojmenovali re-edici, jak si umanou. Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition tedy vyjde 26. dubna 2023 pro PC a všechny konzole krom Switch (tato verze bude neznámo kdy).

Bude to poprvé, co tento multiplayerový horor zamíří na Steam, protože předtím šlo o exkluzivitu Epicu.

Uvnitř naleznete základní hru společně s šesti DLC balíčky, i nadcházející přídavek “Who’s Your Daddy.” Ten bude k zakoupení separátně nebo v rámci GOTY edice.

Přinese nového přeživšího, kterým je Brock Williams, který je imunní vůči "knockbackům" a má auru, se kterou pomůže parťákům a dynamicky se mění dle toho, kolik členů rodiny Williamsů je v týmu.

Dále tady bude nový démon Schemer inspirovaný Baalem, specialista na pasti, který zmate přeživší s iluzemi. Jeho posluhovači způsobí větší zranění dle toho, jak se protivníci bojí. Doplňkem jsou pak nové obleky pro Ashe, Amandu a Pablaclass=""

Read this next