Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 7 a multiplayerová odbočka na Aljašce?

A havajský The Crew 3 se jmenuje Motorfest.

Tom Henderson z Insider Gaming se od svých zdrojů v UbiSoftu dozvěděl, co bude dál s oblíbenou sérií Far Cry. Přizvukují tomu drby z Kotaku, takže na tom očividně něco bude.

Poté, co její výkonný producent Day Hay přešel do Blizzardu, mělo být vše, co se chystalo, rozděleno do dvou separátních her.

Singleplayerové Far Cry 7 má mít pracovní název Project Blackbird, zatímco multiplayerová odbočka Far Cry se zatím dočasně jmenuje Project Maverick. Běžet mají na Snowdrop enginu jako The Division 2 či Star Wars hra.

Obě mají být francouzským vydavatelem plánovány až na podzim roku 2025.

MP odnož se má odehrávat na Aljašce, kde se budete po výsadku snažit přežít v extrémní divočině. Mezi herními mechanismy má být permanentní smrt, systém baťohů, kontraktů a celé to prý bude připomínat Battle Royale tituly jako Call of Duty Warzone či Escape from Tarkov. Jestli bude i singleplayerové FC7 v tom samém prostředí, to zatím není známo.

Jiný nález týkající se UbiSoftu přinesli datamineři ScriptLeaksR6 na Twitteru. Soudě dle toho, že obrázek byl ze sociální sítě odstraněn po žádosti držitele práv, byl patrně pravý.

Závody Project Orlando se skutečně mají jmenovat Motorfest (nikoli The Crew 3), a odehrávat se na Havaji. Oficiální ohlášení má být otázkou pár týdnů, ale to se říkalo už před měsícem.

Insider-Gaming tvrdí, že měl možnost vidět obrázek hlavního menu, značky vozů, billboardy ve hře a další věci. Hra má být poháněna novým enginem, který bude vhodný i pro horské prostředí Havaje.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Far Cry 7

Video Game

The Crew 2

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments