If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Farmařte, uklízejte přírodu a zkoumejte ve hře No Place Like Home

Oddechová simulace na farmě.

Jako Ellen Newlandová se v roztomilé, oddychové simulaci No Place Like Home vydejte naposledy navštívit svého dědečka, tady na Zemi, předtím než se natrvalo přestěhujete na Mars. Jak ale brzy zjistíte, váš dědeček je nezvěstný a jeho farma byla nedávno zničena.

  • Pucujte: Uklízejte přírodu, likvidujte hory odpadků, luxujte smetí všeho druhu, recyklujte suroviny a vybudujte farmu svých snů! Všechno, co potřebujete, získáte recyklací všudypřítomných odpadků, a pokud se k tomu všemu spřátelíte s místními, budete je moct požádat o pomoc při farmaření i dobrodružných výpravách.
  • Farmařte: Proměňte se ve farmáře, zasívejte nalezená semínka a z vypěstovaných produktů vařte chutné pokrmy, které poté vyměňujte za užitečné předměty. Najít a pěstovat můžete spoustu rostlin, ovoce, zeleniny, květin i stromů. Svoje vysněné farmaření si navíc můžete zpestřit výrobou medu, džemů, majonéz a mnoha dalších trvanlivých potravin.
  • Zkoumejte: Vyrážejte na dobrodružné výpravy a prozkoumejte celou řadu rozmanitých míst. Projděte křížem krážem úchvatné Osamělé kopce a napravte škody na přírodě napáchané tamními jedovatými plyny, zachraňte zvířata před mrazivým počasím v oblasti Ledových vrcholů, neutralizujte nebezpečnou látku unikající ze staré továrny, která proměnila okolní vegetaci v obří houby, nebo udělejte díru v obrovitánské přehradě a osvoboďte řeku, aby se do pouště mohl vrátit život.
  • Bavte se: Nalézejte a zachraňujte hospodářská zvířata zatoulaná v údolí a navazujte s nimi přátelství. Pokud si získáte jejich důvěru a budete se o ně dobře starat, můžete si být jisti tím, že vám to vrátí. A až budete připraveni, ukažte ostatním, jak se umíte odvázat – nasaďte svým zvířatům legrační klobouky a uspořádejte pro ně nezapomenutelný večírek!
  • Renovujte: Přestavte, zrenovujte a vyzdobte svůj dům a proměňte ho v dokonale útulné sídlo. S pomocí úžasných dekorací a předmětů rozesetých po celém herním světě vytvořte domov podle svého gusta. Koneckonců – všude dobře, doma nejlépe!

Dobrodružná farmářská simulace No Place Like Home vychází krabicově 14. července 2023 pro herní konzoli Nintendo Switch a 1. září 2023 pro PlayStation 5 a Xbox Series X, uvedl domácí distributor HYPE.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments