Skip to main content

Farming Simulator 17 představuje modifikace pro konzole

+ sběrtelka, železnice.

Pro všechny příznivce virtuálního farmaření máme hned tři dobré zprávy. První se týká modifikací pro konzolové verze, druhá potěší milovníky železných ořů a ve třetí vám představíme bohatou sběratelskou edici.

Modifikace, které byly až dosud exkluzivní pro PC verze hry Farming Simulator, významnou měrou přispěly k úspěchu série, neboť hráčům umožnily přidávat do hry spoustu nového obsahu - včetně nových strojů, prostředí, zvířat, herních mechanismů a mnoha dalšího. Vůbec poprvé v historii série budou modifikace dostupné i ve verzích brzké (25. října) hry Farming Simulator 17 pro PlayStation 4 a Xbox One (Alza.cz).

„PC komunita vždy prokazovala značnou dávku kreativity a obrovské nasazení, když do hry Farming Simulator přidávala kvalitní obsah," vysvětluje Thomas Frey z Giants Software. „Letos díky podpoře ze strany společností Sony a Microsoft budeme schopní nabídnout hráčům výběr z těch nejlepších modifikací vytvořených PC komunitou a převést je na konzole. Tyto modifikace před vydáním interně zkontrolujeme, abychom se postarali o to, že splňují všechny nezbytné konzolové požadavky. Pakliže PC hráči těží z větší nabídky modifikací, konzoloví hráči si budou moct průběžně užívat nové modifikace, které budeme pravidelně vydávat zdarma. Tyto modifikace zaručí optimální a čerstvý herní zážitek pro všechny hráče Farming Simulator 17."

Giants Software prý usilují o to, aby byly bezplatné modifikace dostupné na PC i konzole již v den vydání, takže si je hráči budou moct stáhnout už 25. října.

Watch on YouTube

Krom zprávy o modifikacích zveřejnili vývojáři v uplynulých dnech i nové video. To ukazuje nový způsob, jak rychle převážet velké množství dřeva a obilí po novém obrovském prostředí: řiditelné vlaky. Na videu je možné se podívat na dvě železniční linky, kterých lze využívat v Goldcrest Valley. Na těchto tratích bude možné vlaky řídit ručně.

Na mapě se vyskytuje několik oblastí. Obě tratě se sbíhají ve středu hratelné oblasti, kde bude možné překládat zboží z jednoho vlaku na druhý. Například bude třeba převézt dřevo přes půl mapy, naložit jej na druhou trať a pak ho dovézt na druhou půlku na Santonovu pilu, kde ho lze seštěpkovat a prodat.

A na závěr je tu obsah sběratelské edice na PC. V té se krom základní hry, plakátu, manuálu a tištěné příručky, které najdete ve standardní edici hry na PC, nachází další bonusový obsah. A tím je: tištěná mapa kláves, bonusové DVD s vhledem do hry, samolepky těch největších značek, klíčenka, 5 pohlednic a miniaturní traktor s čelním nakladačem. Pro více informací se můžete podívat na stránku Comgadu, domácího distributora.

Read this next