Skip to main content

Final Fantasy 7 Rebirth bude druhou částí trilogie předělávek

+ remaster Crisis Core potvrzen, FF7 na Steamu.

Ve Square Enix pochopili, že oslavné streamy by toho měly nabídnout více než Dragons Dogma, i že pojmenovat něco jako Remake Part 2 by bylo trochu matoucí.

V noci na pátek tedy oficiálně oznámili Final Fantasy 7 Rebirth, což bude druhá část z plánované trilogie předělávek, navazující na Final Fantasy 7 Remake z dubna 2020.

Vyjde v zimě příštího roku pro PlayStation 5 a užít si ji mají i ti, kteří neznají originál. Vývoj Rebirth prý dobře odsýpá (je v plné produkci), pomalu se blíží dokončení a někteří členové týmu už pracují na třetí části remaku.

První dva oficiální obrázky z Rebirth:

Druhou novinkou byl potvrzený remaster Crisis Core: Final Fantasy 7, takže spekulace nelhaly.

Ponese podtitul Reunion a vyjde rovněž začátkem 2023 pro Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One a Xbox Series X.

Oproti původní verzi z handheldu PSP logicky dojde k masivnímu vylepšení grafiky, zatímco základy hratelnosti zůstanou netknuté. Konkrétně se těšte na nové 3D modely, plný dabing, optimalizované systémy, nové uživatelské rozhraní a prostředí, vylepšené ovládání kamery, možnost přeskočit některé věci apod.

Vydavatel dále avizoval, že dřívější exkluzivita Epicu, FF7 Remake Intergrade pro PC, je už k zakoupení ze Steamu. Cena činí 57 eur.

Read this next