Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je Crisis Core - Final Fantasy 7 - Reunion

+ startovní trailer.

"Odhalte příběhy Zacka, Clouda, Sephirotha, Aerith, Tify a dalších v tomto velkoryse remasterovaném Final Fantasy 7," láká tisková zpráva Cenega Czech.

Hra Crisis Core - Reunion vyšla v minulých dnech na konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Startovní trailer:

Téměř 15 let po vydání exkluzivity na PSP nový život do oblíbeného příběhu s kompletním přepracováním HD grafiky modelů postav, uživatelského rozhraní i pozadí, i nově upravený soundtrack od původního skladatele Takeharu Ishimota, plné dialogy v angličtině a japonštině, představující klíčové členy hlasového hereckého obsazení FINAL FANTASY VII REMAKE a aktualizovaný akční bojový systém s možností spouštět Limit Breaks a Summons a zjednodušený systém „Digital Mind Wave“ (DMW). Hra zachovává srdce oblíbené klasiky z PlayStation Portable a zároveň využívá moderní technologie pro atraktivnější, pohlcující a poutavější celkový herní zážitek pro nové i stávající fanoušky.

Příběh začíná sedm let před událostmi FF7, sleduje Zacka Faira, mladého, optimistického vojáka Shinra SOLDIER. Když se Zack a voják 1. třídy Sephiroth spojí, aby hledali zmizelého vojáka Genesis Rhapsodos, odhalují postupně temné pravdy o Shinřiných experimentech a příšerách, které vytvářejí. Když zrady a tajemství zasáhnou příliš blízko jeho domova a přimějí ho zpochybnit všechno a všechny, které zná, Zack si musí prorazit svou vlastní cestu jako hrdina, aby ochránil ty, které miluje, a bránil to jediné, co mu zbylo – čest VOJÁKA.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author

Redakce

Contributor

Comments