Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Francouzský šarm v další mapě s vinicemi a olivami z Farming Simulator 22

Idylický trailer o Haut-Beyleron.

Řev traktorů, bzukot včel a řičení motorových pil - to vše bude součástí Farming Simulator 22, jenž vychází 22. listopadu. Nejnovější trailer představuje malebnou oblast Haut-Beyleron, kde můžete vybudovat svou farmu. Je to jedno ze tří rozmanitých prostředí dostupných pro zemědělství, chov zvířat a lesnictví.

Tato rozsáhlá mapa, která se inspirovala středozemními oblastmi jižní Francie jako Nouvelle-Aquitaine, Provence-Alpes-Côte d'Azur nebo Beynac-et-Cazenac, je ideální pro založení bujných vinic či olivového sadu. Tyto plodiny jsou ve hře Farming Simulator 22 nové a můžete je dále zpracovávat a vyrábět z nich hroznovou šťávu, rozinky či olivový olej a zajistit si dodatečný příjem. Venkovská krajina zve hráče k průzkumu okolí, kde si mohou užít tradiční gondoly, starý hrad a spoustu dalších krás.

Watch on YouTube

Po celé rozmanité mapě Haut-Beyleron se rozprostírá 48 polí různých tvarů a velikostí - s možností vytvářet další. Díky novým produkčním řetězcům mohou hráči rozšířit své aktivity díky různým továrnám a založit si celé vlastní obchodní impérium. A nemusí to dělat sami, protože další farmáři mohou obsadit různé lokace na mapě a spojit úsilí v rámci hry pro více hráčů napříč platformami.

Farming Simulator 22 vychází 22. listopadu na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

Read this next