If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Game Ready ovladače přinášejí podporu DLSS 3 do Marvel’s Midnight Suns nebo Hitman 3

+ startovní trailer HITMAN World of Assassination.

Společnost NVIDIA uvolnila nové Game Ready ovladače pro hru Marvel's Midnight Suns. Přinesou například podporu pro chystané rozšíření DLSS 3 nejen do zmíněných Marvel's Midnight Suns, ale také do HITMAN 3 a Deliver Us Mars. Ovladače také přinášejí optimalizace pro brzy vycházející novinky, jako jsou Dead Space a Forspoken, které zahrnují podporu DLSS v první den vydání.

Hra Marvel's Midnight Suns v PC verzi podporovala hned po vydání minulý měsíc DLSS 2 a ray tracingové odrazy i ambientní okluzi. Od 26. ledna se majitelé GeForce RTX řady 40 mohou těšit i na NVIDIA DLSS 3.

Rovněž dnes, 26. ledna, se z titulu HITMAN 3 stává HITMAN World of Assassination, který bude zahrnovat i přístup k obsahu prvních dvou dílů série prostřednictvím systému Access Pass vývojářského studia IO Interactive. Současní majitelé hry HITMAN 3 získají bezplatný upgrade napříč všemi platformami. Startovní trailer z World of Assassination, který zastřeší veškerý obsah z novodobé série s 21 lokalitami a bohatou příběhovou kampaní:

Současně dostane Hitman aktualizaci, jejíž součástí je i podpora DLSS 3. Ta navazuje na přidání DLSS 2 a ray tracingu do hry v květnu loňského roku.

Ovladače Game Ready přinášejí optimalizace, vylepšení a někdy také společně s aktualizacemi zpřístupňují ve hrách nové funkce V nejnovějších ovladačích naleznete optimalizace pro několik očekávaných novinek:

  • Dead Space, vychází 27. ledna s DLSS 2
  • Deliver Us Mars, vychází 2. února s DLSS 3, NVIDIA Reflex a ray tracingem.
  • Forspoken, 24. ledna s DLSS 2

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Marvel's Midnight Suns

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments