Skip to main content

Opožděná konverze Midnight Suns konečně příští týden, verze pro Switch zrušena a poslední DLC

Blood Storm.

Vlivní influenceři tvrdí, že 2K udělali vše okolo této hry úplně špatně. Marketing, načasování data vydání i cenovku, přestože autoři ze studia Firaxis odvedli na samotné hře skvělou práci.

Za poslední políček do tváře Midnight Suns se považuje zrušení Nintendo Switch verze. Bez nějakého detailního vysvětlení, pouze že se už dále neplánuje.

Opožděné porty této komiksové taktické strategie pro PlayStation 4 a Xbox One konečně dorazí na trh příští týden, 11. května 2023, ale jen v digitálních verzích. O krabicovkách nepadlo ani slovo, takže se pravděpodobně už konat nebudou, asi to již nemá smysl.

Původní hra pro PC, PS5 a Xbox Series se po několika odkladech objevila loni v prosinci a na předvánočním trhu vyloženě propadla, což následovalo brzké zlevnění.

Jak objasňuje homepage, porty budou načasovány na tu samou dobu jako definitivně poslední, čtvrté DLC Blood Storm.

To přidává postavu Storm neboli Ororo Munroe společně s jejími deseti specifickými schopnostmi jako ovladatelnou postavu, plus nové příběhové mise, nový upgrade Abbey a nějaká ta kosmetika. Minulá tři DLC do hry přinesla postavy: Deadpool, Venom a Morbius.

Read this next