If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Midnight Suns jsou v prodeji, rekapitulační trailer o obdržených hodnoceních

Komiksový XCOM má mimořádně vysoké známky.

Společnosti 2K a Marvel Entertainment oznámily, že Marvel's Midnight Suns je nyní celosvětově k dispozici pro PC prostřednictvím Steam a Epic Games Store, na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Verze hry pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch budou k dispozici později.

Hra má velmi pozitivní ohlasy od kritiků. VGC ji udělili 5 z 5 a označili za „moderní strategickou klasiku“; PC Gamer řekl, že je to „naprosto skvělé“ a Midnight Suns získalo 88 bodů ze 100. Rock Paper Shotgun vše označil za „jednu z nejlepších her na superhrdiny, tečka“.

Marvel's Midnight Suns, vytvořený Firaxis Games, legendárním studiem stojícím za celosvětově uznávanými sériemi XCOM a Civilization, kombinuje bohatý příběh, vztahy mezi postavami, přizpůsobení a RPG s taktickou strategií a bojovými mechanikami revoluční nové karetní taktické hry.

„Tým Firaxis vytvořil v Marvel's Midnight Suns pozoruhodnou hru,“ řekl Jay Ong, výkonný viceprezident Marvel Games. "Autenticita a láska k našim Marvel postavám prostupuje každou bitvu, rozhodnutí a interakci. Je to splněný sen pro každého fanouška Marvelu, který kdy snil o tom, že bude moci nejen bojovat po boku legendárních hrdinů Marvel, ale také mezi nimi žít."

„Jsme nadšeni, že nám Marvel svěřil svůj vesmír, abychom vytvořili něco zcela nového v Marvel’s Midnight Suns,“ řekl David Ismailer, prezident společnosti 2K. "Tato hra představuje některé z dosud nejlepších a nejambicióznějších děl Firaxis a jsme nadšeni, že hráči z celého světa budou hru hrát."

Startovní trailer je zde:

Podívejte se s Marvel´s Midnight Suns na temnější stranu Marvel Universe, kde si hráči vytvoří nepřetržitelná pouta s legendárními superhrdiny Marvel a nebezpečnými nadpřirozenými válečníky v boji proti dosud největší světové hrozbě... démonickým silám Lilith a staršího boha Chthona.

„Od výbušné akce na bojišti až po odhalující se záhady, jsme tak nadšeni, že hráči prozkoumají temnější stránku Marvel Universe,“ řekl Bill Rosemann, viceprezident a kreativní ředitel Marvel Games. "Firaxis se ponořil hluboko do temného vesmíru Marvelu, rozhodl se upozornit na postavy, které opravdu milují, a nalil své srdce do zkušeného předání své vize vycházejících hvězd, kterými jsou Marvel´s Midnight Suns."

„Jsme tak nadšení, že konečně přinášíme Marvel's Midnight Suns našim fanouškům, ať už jste hardcore čtenáři komiksů Marvelu nebo dlouholetý veterán taktiky,“ uvedl Jake Solomon, kreativní ředitel Firaxis Games pro Marvel's Midnight Suns. "Děkuji všem, kteří se k nám připojili na naší cestě k oživení této hry."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Marvel's Midnight Suns

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments