Skip to main content

Godfall na PS5 bude mixem Monster Hunter World a Dark Souls

Spousta infa z časáku.

Nadále platí, že je to prakticky jediná oznámená hra mířící na PlayStation 5, konzolová exkluzivita, která není cross-genem s PS4 (jinak ale bude i na PC).

Godfall od Counterplay Games si proto vysloužil obálku a preview v Oficiálním PlayStation Magazínu, odkud čerpáme nové informace.

Hratelnostně má jít o kombinaci Monster Hunter World s Dark Souls, přičemž druhá jmenovaná hra inspirovala hlavně boje.

Podílení se některých bývalých autorů Destiny 2 se zase projeví tím, že do hry se budete moci kdykoli připojit a odpojit (systém "drop in, drop out").

Tým čítající 75 lidí hrdě hlásá, že Godfall se bude hrát jinak než jakákoli dosavadní hra díky procesoru a GPU z PS5.

Výjimečně výkonný SSD z PS5 zase prý zařídí novou úroveň detalů pro každý jednotlivý objekt na scéně, stejně jako hladké načítání rozlehlého herního světa.

Nové adaptivní triggery PS5 ovladače a jeho haptická zpětná vazba se postarají o osvěžující pocit z bojů. Jste jedním z posledních rytířů, jehož úkolem je zastavit apokalyptické události.

Hra s tématikou vysokého fantasy s prvky země, vzduchu, ohně a ducha má odměnit agresivní styl hraní. Založený na schopnostech, tudíž bude mít prim správné načasování, abyste způsobili co největší zranění.

Bossové budou navrženi, aby byli zábavní i v co-opu ve více lidech. Zpočátku si zvolíte třídu dle typu brnění, kde budou na výběr tři sady, a postupem času si odemknete mnoho různých přizpůsobení.

Read this next