Skip to main content

Halo Wars 2 PC kupodivu hned i krabicově

Partnerství pokračuje.

To, co (snad?) zafungovalo u re-edicí Quantum Break a Ori and the Blind Forest, bude zopakováno u brzké sci-fi real-time strategie od mistrů žánru z Creative Assembly a to hned od začátku.

THQ Nordic opět v rámci partnerství s Microsoftem uvede na trh krabicovou edici Halo Wars 2. Stane se tak paralelně s premiérou digitálky, tedy 21. února 2017 (Alza.cz).

Standard edice

Doporučená maloobchodní cena fyzické kopie se čtyřmi disky v krabičce je stanovena na 60 eur/dolarů. Za ně dostanete hru pro obě platformy, tzn. Windows 10 i pro Xbox One díky programu Xbox Play Anywhere.

Kdo by rád něco speciálního, může sáhnout po krabicové Halo Wars 2 Ultimate Edition s cenovkou 80 eur/dolarů. Ta slibuje čtyřdenní náskok v přístupu k základní hře, Season Pass, plnou verzi prvního dílu Halo Wars v Definitive Edition, což je vylepšená verze funkční pod Windows 10 i X1.

Ultimate edice

Jelikož s Nordicem u nás kooperuje Comgad a ten uvedl minulé krabicovky z tohoto partnerství, vyloučena možná není ani čeština jako u všech her ze série Total War - zjišťujeme u něj podrobnosti a případnou cenu v ČR... Více o hře viz E3 dojmy.

Watch on YouTube

Read this next