If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo Wars 2 poprvé přináší Definitive Edition jedničky v češtině

V Ultimátní edici.

Naše lednová spekulace o teoretické šanci na češtinu v aktuálním pokračování se bohužel nenaplnily, na to je asi Microsoft přílišným molochem a naše země naopak příliš malým trhem.

Pro příznivce lokalizací si však MS s premiérou Halo Wars 2 (Alza.cz) přeci jen přichystal něco, co by je mohlo a mělo zajímat, byť je to malinko složité na pochopení.

V pátek vydaná Ultimate Edition dvojky totiž obsahuje "Halo Wars Definitive Edition", která je poprvé hratelná s českými titulky. Původní jednička sice byla lokalizována Microsoftem, ovšem jen v té základní verzi před nějakými sedmi lety, nikoli v této pozdější Definitive edici.

Potvrdil nám to Milan Czarnowski, ředitel Comgadu. Definitive edice jedničky přinesla navíc vylepšenou grafiku, podporu Windows 10, nové achievementy a hlavně veškerá DLC.

Kdo si tedy pořídí Ultimate Edici dvojky (ve standardní edici vycházející až zítra), získá vedle Season Pass i kompletní edici prvních Halo Wars v nové lokalizované podobě, což rozhodně nezarmoutí - více na produktové stránce distributora.

Tagged With

Comments