If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 18/2017

Dubnový hardware, zhodnocení dvou mechanik a Xtrfy.

- Acer nechystá Predator novinky pouze v oddělení notebooků. Výrobce představil dvojici herních monitorů. Vyšší model X27 nabízí 4K rozlišení společně s obnovovací frekvencí 144 Hz a podporou HDR. Jak asi poznáte z názvu, velikostně jde o 27" panel. Druhý model bude levnější, opět 27" a oba nabídnou snímání pohybu očí.

- Jak bylo avizováno minulý týden, začaly vycházet recenze mechanických klávesnic. V testu se jako první objevil model MasterKeys Pro L od Cooler Master. Zaujmout může třeba minimalistickým designem či RGB podsvícením, nemusí se ale líbit nepřítomnost extra výbavy.

- Corsair s novou myší lehce koketuje s modularitou. Model Glaive RGB nabízí vyměnitelnou levou část, takže si můžete vybrat, na čem bude spočívat váš palec. Zbytek výbavy je poměrně standardní, perfekcionisty zaujme nastavení DPI na jednotky, takže třeba 1337 nebude problém.

- Začal nový měsíc, což znamená ideální příležitost na rekapitulaci toho minulého, co se týče hardware. Aktuální výběr ukazuje mírný trend se zlevňováním hardware - Sapphire má levnější grafiky Pulse, Acer zase Predator notebooky a Logitech uvedl svoji zatím nejlevnější mechanickou klávesnici. A jestli si chcete dopřát vskutku ultimátní herní myš, tak Logitech výrazně zlevnil G900.

- Zhodnocení v recenzi tento týden neunikla ani mechanická klávesnice Apex M800 od SteelSeries. Nabízí unikátní spínače QS1, obří možnosti přizpůsobení či komplexní software. Naopak se nemusí líbit cena a klávesnici už dnes budete těžko shánět.

- Xtrfy. Že vám název nic neříká? Jedná se o švédského výrobce periferií, který právě vstoupil na český trh. Zaměřuje se na e-sport a v zatím skromné nabídce najdete dvojici myší, mechanických klávesnic a celkem dost podložek. S výrobcem spolupracuje známý tým Ninjas in Pyjamas.

Comments