If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 42/2019

Xiaomi monitory. Čísla od HyperX či bezdrátový Viper.

- Do segmentu herních monitorů se dere nová konkurence. Svoje modely pod názvem Mi Surface začne prodávat Xiaomi. Zatím představilo 34" model a chystá ještě 24", o kterém nic dalšího neřeklo.

- Zatímco vydavatelé her prodejní čísla odhalují pravidelně, výrobci hardware povětšinou mlčí. To ale úplně neplatí pro značku HyperX. Prozradila totiž, kolik za dobu své existence prodala headsetů, klávesnic a pamětí.

- Razer představil novinku Tetra. Jedná se o headset specializovaný na hlasový chat s pouze jedním náušníkem a propracovaným mikrofonem. Něco podobného nedávno uvedl rovněž HyperX.

- Nejnovější herní monitor vybavil AOC obnovovací frekvencí 165 Hz a přidal podporu AMD FreeSync 2 a HDR 400. Rozlišení je potom QHD a velikost 27 palců.

- Viper Ultimate je nová bezdrátová myš od Razer. Výrobce slibuje bleskovou odezvu díky HyperSpeed technologii a až 70 hodin výdrže na baterii, pokud oželíte podsvícení.

- Recenze tentokrát hodnotí externí disk WD_BLACK P10, který je určen především konzolovým hráčům v případě, že jim nestačí kapacita toho interního.

- S novým monitorem přišel rovněž Philips. Novinka není určená specificky pro hráče, ale zvládne velmi snadno obsluhovat dva stroje díky přepínači a USB-C hubu.

Comments