Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herní pořad Seznamu se vrací ze záhrobí jako New+

Bez recenzí, v jiném skromnějším formátu.

Napoprvé to v první polovině letošního roku nevyšlo, tak to zkouší s reparátem.

Po dlouhé měsíce trvající nekomunikaci, která dost rozčilovala fanoušky a proto se domnívali, že to musí být definitivní konečná, když se po prázdninách nic nedělo a jen se recyklovaly staré obrázky, bez jakéhokoli oficiálního vysvětlení, se herní pořad Seznamu probudil k životu.

Dnes došlo k přejmenování jeho Facebooku z New Game+ na New+.

Jak jsme už psali, starý, na výrobu velmi náročný a nákladný koncept s dlouhou minutáží se neosvědčil, tudíž dojde k jeho zásadní změně.

Stále to bude týdeník, ale už ne na Streamu, nýbrž na webu Seznam Zprávy, kde se prý osloví nové publikum. Datum premiéry nebylo upřesněno, prý už zítra.

Diváci však nedostanou tradiční recenze, preview či novinky, nýbrž tématický magazínový obsah, zaobírající se nějakým fenoménem více do hloubky. Do toho se nehodí soutěže ani externí přispěvovatelé, se kterými se rozloučilo.

Co zůstává, je dvojice populárních moderátorů Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová. Ti ve videu dlouhou pauzu nijak nevysvětlili, jen že to prý bylo složité a opakovaně předělávané.

Suma sumárum se zdá, že namísto popkulturního pořadu i o filmech a hudbě, jak se původně spekulovalo, spíš půjde o kratší reportáže o hrách ve formátu věrnějším klasické publicistice z TV. Jeden z této dvojky se třeba vypraví do nějakého studia nebo se optá odborníků na danou problematiku ve studiu, což se po dlouhém zvažování a snížení rozpočtu zřejmě ukázalo jako jediná schůdná cesta, jak dál pokračovat.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments