If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman 2 bude ohlášen ve čtvrtek

+ tři nové PS4 hry od Sony.

Možná si řeknete, že takových vábení tady už bylo, ale vždy se z toho vyklubal jen nějaký menší obsah či událost do stávajícího Hitmana (Alza.cz), který nedávno přešel pod taktovku nového distributora a dostal definitivní edici.

Tentokrát je to však jiná, protože na webu Warner Bros se krátce objevilo logo, než bylo posléze odstraněno:

Čili tento čtvrtek 7. června v 19 hodin večer bude oficiálně ohlášen Hitman 2. Všimněte si, že už to není označeno jako "druhá sezóna", protože takové uvádění mohlo odradit část lidí od koupi.

K úniku došlo krátce poté, co oficiální Twitter účty Hitmana a Warner Bros na něco lákaly. Už tehdy mnozí poukazovali na fakt, že může jít o tu samou věc, byť jiní doufali, že to spíš bude nějaká úplně nová Warner Bros na letošní podzim.

Brzy také uslyšíme hodně o Sony. Ta se rozhodla změnit svou taktiku při odhalování nových projektů. Namísto toho, aby je zmínila v tzv. pre-show před hlavním vysíláním z E3 (jako loni, což dost zapadlo), představí nám je hezky postupně v příštích dnech, čímž se těmto třem menším kouskům dostane mnohem více pozornosti a uvítají to i novináři.

Zítra tak bude nejprve ohlášena nová PS4 hra s podporou PSVR, ve čtvrtek se dozvíme datum jedné velké exkluzivity (že by Days Gone na únor?) a v následujících dnech na to naváží další PS4 a PSVR tituly.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments