If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman našel nového distributora, zkusí to znovu s Definitivní edicí

Podruhé to samé.

Sbohem a šáteček od Square Enix už Dány moc trápit nemusí. Téměř rok po rozchodu s Japonci totiž IO Interactive našli nového vydavatelského partnera ve Warner Bros.

"Spolupráce s takovým partnerem pro tvůrčí tým znamená, že se může zůstat soustředit na to, v čem je dobrý, tedy na vyrábění her," okomentoval to CEO studia, Hakan Abrak, čímž vlastně naznačil, že to není jen jednorázová spolupráce, nýbrž i příslib do budoucna.

Celá série Hitman (Alza.cz), na níž autorům zůstala práva, má nyní 12 milionů hráčů (asi i se započitáním těch ukázek zdarma?) a IO Interactive navíc právě slaví 20. narozeniny.

Všechny tyhle zmíněné okolnosti tak zařídily něco, co není vůbec běžné, zvlášť pokud nešlo o vyložený hit - a to již druhé (opětovné) vydání re-edice / kompilace veškerého obsahu posledního dílu nájemného zabijáka.

Zatímco loni v lednu šlo ještě pod Square Enix o "Game of the Year Edition" se zahrnutím všech epizod, tentokrát nese název "Definitive Edition" a budou v ní i pozdější bonusy plus pár nových drobností.

Vyhlížejte ji pouze v kamenných obchodech od 15. května v krabicovkách pro PlayStation 4 / PlayStation 4 Pro a Xbox One / Xbox One X (o PC ani slovo).

"Kromě veškerého doposud vydaného obsahu a aktualizací najdete v jednom balíčku také nové herní převleky pro Agenta 47 inspirované klasickými tituly od IO Interactive, jako jsou Freedom Fighters, Kane and Lynch a Mini Ninjas," píše se v tiskovce domácího distributora Cenega Czech:

"Hra HITMAN: Definitive Edition bude obsahovat následující obsah: balíček outfitů, základní hru HITMAN Season One (7 exotických lokací, jako je Paříž, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido a ICA Facility), obsah vydaný v rámci HITMAN Game of the Year Edition (4 nové mise, 3 nové kontrakty, 3 unikátní zbraně k odemčení, a 3 outfity - Clown Suit, Cowboy Suit a Raven Suit), bonusovou letní epizodu, balíček HITMAN: Blood Money Requiem Pack a veškeré vydané kontrakty, výzvy a herní aktualizace z HITMAN Season One a the HITMAN Game of the Year Edition."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments