If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hotov už prý má být i remaster kampaně Modern Warfare 3

+ proč ne ten MP do dvojky?

TheGamingRevolution, uznávaný insider okolo všeho, co se týká Call of Duty, vyrukoval s další spekulací (minule věděl v předstihu o Warzone či remaku MW2).

V novém videu říká, že Activision mají údajně už od roku 2018 dávno hotovu a připravenu k vydání i singleplayerovou kampaň Modern Warfare 3 Remastered.

Stejně jaku u předělávky dvojky, i tady měla vypuštění zdržet tehdejší střelba v Dallasu, což vedlo ke skluzu, protože pak se tyto remastery dlouho nehodily do release-listu.

MW3 Remastered má běžet na stejném enginu jako koncem března vydaná a dobře prodávaná dvojka. Opět půjde o PS4 exkluzivitu po dobu jednoho měsíce, protože to určuje smlouva mezi Sony a Activision už z roku 2016. Vydání lze očekávat někdy v létě.

Ze stejného zdroje pochází jiná neověřená šuškanda, tentokrát o reálném důvodu, proč Modern Warfare 2 Remastered nemělo multiplayerovou část.

Oficiálním důvodem bylo, že výrobce nechtěl tříštit komunitu, ale tím pravým mělo být něco jiného.

Vývojáři dle TheGamingRevolution údajně změnili online část hry tak moc, že se báli, že ji fanoušci nebudou chtít přijmout. Takže se rozhodli raději ji ani nedat hráčům k dispozici, než poslouchat nářky, které by uškodily odbytu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Modern Warfare 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments