Skip to main content

Překvapení, Activision oznámil Call of Duty pro rok 2013

Ba ne, kecáme, není to překvapení.

To, že každým rokem vydává Activision Call of Duty je asi takové překvapení, jako že se vám chce každé ráno na záchod. Ehm.

Activision Blizzard tedy na posledním setkání s investory oficiálně řekl, že v roce 2013 samozřejmě vyjde další díl z jejich nejprodávanější série. "Call of Duty posouvá hranice v inovaci a očekáváme, že další vyvíjený díl pro rok 2013 zvedne tuto laťku ještě výše," řekl Dennis Durkin, což je šéf financí v Activisionu.

Inovace? Hmmm.

To je samozřejmě jediná informace, která o Call of Duty padla, takže nevíme, kdy přesně by měl nový díl vyjít, ani na jaké platformy bude. Jelikož ale Call of Duty pravidelně vychází v listopadu, tak nějak se dá očekávat, že tuto milou tradici nehodlají narušovat.

Activision také prozradil, že vyvíjejí Call of Duty Online učené pro Čínu. Bližší detaily neuvedli, takže nemáme nejmenší tušení, co ve hře bude, ale jisté je, že půjde o free-to-play s mikrotransakcemi. Že byste stříleli na západní kapitalisty?

Také se neví, na jaké platformy bude Call of Duty 2013, ale jelikož vychází pravidelně v listopadu, pokud Activision plánuje i verze pro nové konzole, budou si na ně muset hráči počkat nejspíše až do Vánoc nebo do nového roku (tj. do doby, než ty nové konzole vůbec vyjdou).

Read this next