Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyrazeno Modern Warfare 4 od Infinity Ward

Dabér kapitána Price v letadle příliš mluvil.

Pokud si dobře pamatuji, podobným způsobem jsme se dlouhé měsíce před oznámením dozvěděli o Skyrimu. Jenže tehdy to byl tajný odposlech po cestě, aniž by se tím dotyční před někým veřejně chlubili, jako se stalo právě v tomto případě. Ale postupně...

Je pondělí 29. října, 14:10. Do letadla britských Thomas Cook Airlines, které veze z tureckého města Bodrum dovolenkující zpět na londýnský Stansted, nastupují dabér ze série Modern Warfare a redaktor webu ThisIsXbox. Jakmile poblíž uslyší důvěrně známý hlas kapitána Priceho ze hry, otočí se na sedačku a vykřikne nadšením "Call of Duty".

Dabéra Billa Murraye toto jeho rozpoznání evidentně potěší, protože se mu to tak často nestává, a ještě než mu redaktor stihne povědět, že je skalním fanouškem série, sám ze sebe vysype: "V pondělí 5.12. mám schůzku s Infinity Ward, abychom se pobavili o jejich příští hře, Modern Warfare 4. Budu tedy pracovat na pokračování Modern Warfare 3, protože se vyskytuji jen v těchto dílech."

Že Modern Warfare 4 ještě není oficiálně oznámeno, ani kdo ho bude vyvíjet nebo že se v něm opět objeví Captain Price, asi netřeba zdůrazňovat. Nicméně při pravidelném střídání dílů Black Ops a Modern Warfare překvapí málokoho, že na listopad 2013, tzn. na pravděpodobný start příští generace konzolí, se může chystat právě něco takového.

Připadá vám to jako neskutečný příběh? Nám také. Pro uvěřitelnost všeho je důležité, že Bill Murray celou dobu netušil, že se baví s redaktorem herního webu, takže se ještě nechal ochotně vyfotit v uličce letadla. A jak redaktor doplňuje, nemohl se dočkat, až po čtyřhodinovém letu bude doma a napíše o celé historce na své stránce. Teď už by to chtělo pouze zjistit, jestli na dabéra MW4 nečeká namísto schůzky popravčí četa...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Modern Warfare 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments