Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hra nutila dívat se na přiblblé streamery, jinak nešlo získat zbraně

Tvůrci se omlouvají.

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Když se přes kampaně na Twitchi rozdávají vstupenky do bety Overwatch 2, je to ještě v pohodě, ale když jde o zámek k části obsahu placené hry, je to už přes čáru.

Tvůrci minulý týden vydané tahovky Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters se nyní musejí omlouvat za to, co vykoumali, protože to spoustu hráčů právem naštvalo.

Pokud chtěli získat jedenáct kousků zbraní a brnění do hry (nikoli jen nějaké skiny či kosmetické bonusy), museli absolvovat dlouhé hodiny sledování různých streamerů na Twitchi, aby jim neunikly, namísto aby hráli hru, za kterou řádně zaplatili plnou cenu.

"Abyste tyto věci sehnali, než bude pozdě (šlo navíc o časově omezenou akci), bylo potřeba vytvořit si účet na Frontieru a prolinkovat ho se svým Twitchem. Pokud by existovala jiná cesta, jak tento obsah dostat, bylo by to ještě v pořádku, ale nic takového nebylo," stěžoval si jeden uživatel v recenzi na Steamu.

Complex Games si pak posypali popel na hlavu a slíbili, že vše dají zdarma do jednoho z plánovaných updatů v průběhu května:

"Všimli jsme si frustrace z drop kampaní na Twitchi v době premiéry hry. Jejich cílem bylo upozornit na vydání a vzbudit zájem, ale chápeme, že na mnohé to působilo, jako že jsme od nich zamkli část hry, což nebylo naším záměrem. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, příště se z toho poučíme".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments