Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HW nároky PC verze GhostWire: Tokyo jen s 20 GB místa a česká vizualizace bonusů

Už je na Steamu.

V návaznosti na čtvrteční prezentaci, jejíž dvacetiminutový záznam je k dispozici, se vynořily další materiály.

Japonský vývojář Shinji Mikami přiznal, že původně v Tango Gameworks vyvíjeli survival horor The Evil Within 3 a teprve pak se vše přeměnilo ve stávající Ghostwire Tokyo. Než odejde do herního důchodu, rád by ještě vytvořil nějaký poslední titul. A až bude Capcom modernizovat jeho dítko Resident Evil 4, doufá, že nějak vylepší příběh.

Hardwarové nároky PC verze GhostWire: Tokyo, která vyjde 25. března souběžně s tou pro PS5, zní takto:

Česká vizualizace digitálních bonusů za předobjednávku: Oblek Hannya / Sada městského oblečení / Oblek Shinobi a zbraň Kunai.

"Postav se neznámému, odhal pravdu a zachraň město. Tokio zaplavily smrtící nadpřirozené síly, jež do našeho světa vpustil nebezpečný okultista. Obyvatelstvo města znenadání zmizelo. Navaž spojenectví s mocnou spektrální entitou, která ti bude pomáhat na tvé cestě k odplatě. Ovládni mocný arzenál přízračných schopností a odhal, co se skrývá za zmizením obyvatelstva. POSTAV SE NEZNÁMÉMU ve hře Ghostwire: Tokyo.

Překrásné Tokio plné nadpřirozených sil: Nechej se uchvátit jedinečným ztvárněním Tokia sužovaného nadpřirozenými silami. Zavítej do ultramoderních částí města i tradičních starodávných chrámů. Procházej úzkými uličkami a objevuj krásy skrytých zákoutí, ve kterých se to jen hemží pomstychtivými přízraky Yokai.

Navštiv ikonická místa, jako například křižovatku ve čtvrti Šibuja nebo Tokijskou věž, vykreslená do nejmenších detailů s využitím technologií nové generace. Procházej městem, ve kterém se po zmizení místní populace zastavil čas. Vydej se do démonického podsvětí a zachraň svou rodinu.

Ničivé živelné schopnosti: Využívej svůj arzenál živelních sil a dovedností k boji s přízračnou hrozbou a nezapomeň je během své cesty vylepšovat. Vystoupej za pomoci svých nadpřirozených schopností až do nejvyšších míst Tokia, brázdi ulice, objevuj nové úkoly a získej převahu nad nepřáteli."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

GhostWire: Tokyo

PS4, PS5, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments