If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikly detaily o hratelnosti Ghostwire Tokyo

+ obrázky, potvrzený termín.

Takže obchod se nedávno nemýlil, tato časová konzolová exkluzivita PS5 od Tango Gameworks (The Evil Within) skutečně vyjde už 24. března 2022.

Na tento pátek je plánováno uvolnění embarga na dojmy redaktorů z půlhodinové předváděčky, ale někdo z RPS se uklikl a omylem je publikoval předčasně. Díky tomu jsme se z ruského webu dozvěděli nové detaily o hratelnosti, plus pár obrázků.

Ghostwire: Tokyo je prý velmi podivná, nezvyklá hra, která připomíná akční filmy z let 1990 až 2000 jako Blade.

Obyvatelé Tokia budou chodit po ulicích jako duchové. Hrdina jménem Akito je musí zajmout, umístit do papírových panenek katashiro a poslat pryč z města, aby vrátil jejich lidskou podobu. Katashiro a další zásoby si můžete koupit v obchodech, kde jsou místo lidí kočky.

Akito se celkově bude snažit osvobodit město od přízraků, které se zmocnily města. Nepřáteli budou školačky bez hlav, které mají luky se šípy, dále ženy s velmi dlouhými pažemi a nůžkami, byznysmeni bez tváře s deštníky atd.

V bitvách budete používat speciální techniku zvanou "Weaving", dále stealth, živly či zbraně jako luk.

Nezvykle mají být zde řešeni bossové: jejich míra zranění nebude definována čísla či ukazatelem zdraví, nýbrž budou měnit svůj vzhled, jejich deštníky se roztrhnou apod.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

GhostWire: Tokyo

PS4, PS5, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments