If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Invaze do Normandie novou kampaní do Enlisted

+ už je i na PS5.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje novou masivní kampaň Invasion of Normandy pro online vojenskou střílečku Enlisted. Tato hra s tématikou druhé světové války umožňuje hráčům ovládat pěší oddíly, pozemní vozidla a bojová letadla. Možnost hrát se rozšířila i na PlayStation při 4K v 60fps a je prakticky stejná s verzí pro PC a nové modely Xboxu.

Hra Enlisted je momentálně dostupná na PC, Xbox Series X / S a PlayStation 5 jako uzavřená beta verze, základní balíček je dostupný po zaplacení. Uživatelé, kteří si dříve zakoupili balíčky zakladatelů Battle of Moscow pro Enlisted na PC nebo Xbox Series X|S, získají přístup k nové kampani zdarma.

Cover image for YouTube video“Invasion of Normandy”‎‎ Campaign Trailer / Enlisted

Kampaň Invasion of Normandy je založena na udalostech v operaci Overlord, která byla kódovým označením pro přistávající spojenecké armády v roce 1944 ve Francii. Herní mise vytvářejí atmosféru bojů, které byly typické pro tuto operaci. Hráči zažijí odvážný útok na ocelovou a betonovou obranu pobřeží pod silnou palbou německých sil, hrůzostrašné městské boje v labyrintu úzkých uliček a dynamický boj o venkovský zámek pomocí terénních vozidel na rychlý pohyb po mapě.

Všechny mise jsou k dispozici pro americkou i německou stranu. Hráči budou používat výstroj jako samopaly MP 34 (ö) a Beretta M1918, puška Lee Enfield mod č. 4 Mk I, lehký tank M5A1, 75 mm samopal M8 "Scott", Sd.Kfz.234 / 2 obrněné auto, bombardéry Ju.188 A-2 a A-20G. Odemknout se dají desítky vozidel a zbraní, všechny byly skutečně součástí historické bitvy.

Tyto dva nové balíčky jsou doplňkem k dostupnému balíčku Battle of Moscow. Hráči si budou moci koupit americkou 83rd divizi se samopaly M2 a německou 77th divizi se zdokonalenými samopaly MP 28 s rozšířeným zásobníkem. Zakoupením libovolného balíku získáte přístup k uzavřenému beta testu a k oběma kampaním najednou.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Enlisted

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments