If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Raketové tanky vstupují do hry v online střílečce Enlisted

Burning Sky také s efekty počasí.

Společnosti Gaijin Entertainment a Darkflow Software oznamují vydání velké aktualizace "Burning Sky" pro hru Enlisted, online střílečku s tématikou druhé světové války. Aktualizace přináší raketové tanky, nové druhy zbraní a vybavení ve všech pěti kampaních, nové efekty počasí, nový herní režim „Confrontation“ nové mise a editor misí.

Americký raketový tank Calliope je v podstatě legendární tank M4 Sherman s přidaným raketometem 114mm v horní části. Pomocí něj mohou hráči rychle změnit pozice nepřátelské armády na hořící peklo a tankové dělo se pomůže vypořádat s nepřátelskými vozidly. Německý protějšek, Panzerwerfer 42, používá lehce obrněnou platformu a je navíc vybaven kulometem, který je dobrý pro boj s pěchotou. Konečně, BM-8-24 je známá Kaťuše, ale s menšími raketami a na podvozku lehkého tanku T-60, který mu umožňuje operovat v přední linii.

Mezi jiné nové zbraně a vybavení patří například ABC-36 a StG-44 automatické zbraně s odstřelovacími dalekohledy, Mosina M91/30 a Kar98k což jsou zbraně s granátomety, finský samopal, Mosquito FB.Mk.VI a Breda 88 (P.XI) což jsou bojové stíhačky a mnoho jiného.

V novém režimu „Confrontation“ oba týmy aktivně útočí a snaží se posunout dynamickou přední linii. Můžete hrát v defenzivě a klidně ničit postupující nepřátelské jednotky, nebo se můžete spolehnout na silný all-in frontální útok a rozdrtit nepřítele v jeho pevnosti. Kromě toho byly do všech kampaní přidány nové mise – například kukuřičná pole obklopená „Village La Perelle“ v Normandii a pochmurný „Railway Bridge“ na předměstí Berlína.

S touto aktualizací získali hráči přístup k editoru misí spolu s Enlisted na PC (mise vytvořené jinými uživateli lze hrát i na konzolích). Nyní je možné vybrat jakékoli místo a přeměnit ho k nepoznání změnou země, přesouváním, přidáváním a odstraňováním objektů a poté vytvořit samotnou misi. Editor umožňuje hráčům nejen manipulovat se spawn zónami, získávat body a jejich nastavení, ale také upravovat pravidla mise. Můžete si například vytvořit misi na velké mapě, v níž budou hráči bojovat v několika městech. Vlastní mise budou dostupné na speciálním portálu Mod Portal, který se spustí současně s aktualizací. Tam mohou hráči ukázat svoji kreativitu a zkoušet mise jiných lidí.

A nakonec má hra více efektů povětrnostních podmínek. Nyní se bitva může odehrát při západu slunce, s jemným osvětlením zapadajícího slunce, nebo za jasného dne bez oblaků, během bouře, sněhové bouře nebo písečné bouře. Díky novým dešťovým a bleskovým efektům a nové technologii oblačnosti vypadá špatné počasí reálněji.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Enlisted

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments