Skip to main content

Jahody a med: Do Farming Simulator 22 se chystají skleníky a včelařství

Nový trailer i o dobytku.

Farmaření bude sladší a lahodnější než kdy dřív: Vývojář a vydavatel GIANTS Software představuje nové včelařské funkce pro výrobu medu a skleníky, kde můžete pěstovat šťavnaté jahody, zdravý salát a rajčata. Takové jsou novinky ve hře ve Farming Simulator 22. Nový trailer rovněž ukazuje dobytek, který je ještě roztomilejší než dřív, a také nová divoká zvířata, která se pohybují kolem vašich polí a lesů.

V kombinaci s novými výrobními řetězci mohou farmáři výrazně rozšířit své pole působnosti díky novým možnostem a vyrábět mnohem víc produktů než obvyklé plodiny. Tento způsob přímé a lokální distribuce umožňuje větší komplexnost, zejména v režimu více hráčů, kdy spolupracuje několik farmářů najednou.

Farming Simulator 22 dokazuje nesporný význam včel, které mají na farmu různé účinky: Když umístíte úly v blízkosti řepky, brambor a slunečnic, výnos těchto plodin díky opylování vzroste. Včely samozřejmě dělají to, co umí nejlépe: vyrábějí sladký, zlatavý a lepivý med.

Watch on YouTube

Med uložený na vyrobených paletách mohou včelaři (pokud možno v novém ochranném včelařském obleku) prodávat buď napřímo, nebo dovážet do továrny na obiloviny, kde se s ostatními přísadami použije k výrobě křupavých snídaňových pochoutek. Zatímco během teplých období budou úly různých velikostí produktivní, během zimy budou sloužit pouze jako bzučící noclehárna.

Jelikož se do Farming Simulator 22 chystá střídání ročních období, virtuální farmáři se budou muset připravit na zimu. Zatímco budou odklízet sníh a starat se o dobytek, budou moci generovat dodatečný příjem díky výstavbě skleníků různých velikostí. Jelikož rostliny a stromy během chladných měsíců uvadají, pěstování jahod, salátu a rajčat přesto poskytne vítaný pohled na zeleň - dokud je budete zásobovat čerstvou vodou. A příjem z farmy během zimy bude zaručen.

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia.

Read this next