Skip to main content

Jak hodnotí první světové recenze Battlefield 3

Zklamání se ani zdaleka nekoná, ba naopak!

Embargo na recenze veleočekávaného Battlefield 3 je konečně za námi a recenze PC verze začínají vyskakovat jako houby po dešti. A zatím to (nepřekvapivě) vypadá, že se DICE a EA povedl velký hit.

Na internetu je zatím jen několik recenzí, ale i z té hrstky si už Battlefield 3 odnesl jedno absolutní hodnocení (5/5 od Gamespy) a celou plejádu devítek. Druhé nejvyšší hodnocení mají v současné chvíli na svědomí AusGames (9,8).

Pak následuje 3x 9,5 a to od Game Informeru, Meristationu a BigPond GameArena. Nejnižší hodnocení je zatím 8 z 10 a to udělil švédský GameReactor.

A co kritici říkají? Podle GameSpy přinesl Battlefield 3 "skutečný pocit další generace". Podle AusGamers "DICE konečně pozvedli laťku PC hraní nad večně omezující konzole," a podle Game Informeru si "multiplayer udržuje vysokou kvalitu pro kterou je DICE známo a singleplayerová kampaň je ta nejlepší v historii značky."

Není ovšem všechno zlato co se třpytí a i Battlefield 3 má podle některých kritiků pár závad. Většina se shoduje na pouze adekvátním, byť dobře odvedeném singleplayeru, kvůli kterému vám čelist nespadne. Kooperativní režim prý není špatný, ale také není vrcholem herní produkce.

"Není to žádná revoluce, ale je to nejlepší Battlefield hra a to mluví za vše," píše Joystiq.

Skvělý launch trailer pro Battlefield 3.

Read this next