Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak přídavek Burning Shores pro Horizon pořádně zaměstná PlayStation 5?

O výhodách zbavení se PS4 verze.

Vzhledem k vydání už příští měsíc to chtělo nějaké novinky o rozšíření Horizon Forbidden West, což tvůrci vyslyšeli na PS Blogu.

Jednou z jejich priorit bylo přidat v Burning Shoes více detailů do bohatšího prostředí. Zatímco v základní hře často museli brát ohledy na omezený výkon PS4, tady už se mohli více odvázat, když se soustředí jen na PS5.

"Ruiny Los Angeles a jeho okolí jsou vysoce propracované a vyžadují opravdu hodně výpočetního výkonu, stejně jako rychlou streamovací technologii, aby to řádně běželo. Obzvlášť když hráč létá vysoko nad zemí a vidí daleko do dálky," vysvětlili Guerrilla Games.

Zmínili také jednu specifickou bitvu, která je extra náročná na paměť a výpočetní výkon. Teprve teď prý mohou dosáhnout své vize po technické i kreativní stránce, díky mnoha vychytávkám a funkcím PS5.

Ano, už původní Forbidden West bylo před rokem báječné, ale teprve v datadisku prý bude možné mít více simulací ve větší rychlosti, což vyústí v realistické výsledky a lepší herní zážitky.

Ve hře je speciální režim nasvícení, který byl na PS4 vidět jen ve filmečcích, ale na PS5 je aktivní po celou dobu. Také na PS5 lze vykreslit více detailů v dálce, včetně všech dechberoucích výhledů na celé mapě. Navíc je také podporován režim 40Hz a Variable Refresh Rate na kompatibilních televizích pro plynulejší zážitek.

Read this next